1 / 3
Volvo kiper 420
12.500 €
28.08.2020 10:12

Битола / Битола

Volvo so aluminska prikolka. Kontakt telefon 078453255 ACE

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Vlade
Потврден огласувач
070269408
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам