1 / 1
Sklopuvanje/Instaliranje/Popravanje za Desktop i laptop
1 €
12.07.2022 14:34

Карпош / Скопје

Се по ваша желба.
Инсталирање Windows (aktiviran)
Microsoft office/ photoshop/ premier .
Sklopuvanje na desktop po vasha zelba , vo najbrz mozen rok

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Sales
Потврден огласувач
078349395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам