1 / 1
Инсталирање Windows / Instalacija na Windows
500 МКД
12.07.2022 14:34

Карпош / Скопје

Инсталирање на Windows 10 ( aktiviran )
Plus opcija za dodavanje na dodatni programi (office/photoshop i se ostanato po vash izbor , po dogovor na cenata )

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Sales
Потврден огласувач
078349395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам