1 / 3
Професионален плински шпорет НОВ!!!!
350 €
25.06.2020 22:01

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Се продава нов професионален плински шпорет, поврзан со бакарни жици.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
078336335
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам