1 / 3
Trafa polovna vo ispravno stanje 3 fazna, 160KW 10000V Ser
3.600 €
Цената е фиксна
30.06.2020 19:04

Куманово / Куманово

Trafa polovna vo ispravno stanje
3 fazna, 160KW 10000V
Servisirana

Tel: 071600553 viber

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава / Можна е замена од:

Ibrahim
Потврден огласувач
71600553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам