1 / 2
Релаксатор-лулашка
3.000 МКД
Цената не е фиксна
08.06.2022 13:37

Велес / Велес

Релаксатор-лулашка 8мелодии,3брзини на лулање,играчки и перниче,на батерии и адаптер

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Дубаци - Релаксатор

Се продава од:

Дијана
Потврден огласувач
078249864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам