1 / 7
Peugeot 307
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2020 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Peugeot

Модел:

307

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

79 kw / 107 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

/

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

*
Потврден огласувач
070327078
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам