1 / 3
MARANTZ CD 53 mk2 GOLD JAPAN Hi-Fi CD PLAYER
4.000 МКД
31.08.2020 01:06

Гостивар / Гостивар

MARANTZ CD 53 mk2 GOLD JAPAN Hi-fi CD PLAYER
Se prodava MARANTZ CD 53 mk2 so dalecinsko , relativno dobro socuvan, vrven CD pleer hi-fi.
Ispraven ured, brzo I lesno gi cita site CD-a.
Cena 4.000 denari
Povelete na slusen test so predhodna najava.
Kontakt tel. : 075 28 60 28
e-mail: gigi.2806@yahoo.com

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

Gigi
Потврден огласувач
075286028
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам