1 / 2
Chicco bebeska kolicka chico ( детска количка )
4.500 МКД
Цената е фиксна
06.09.2022 14:41

Карпош / Скопје

Se prodava mnogu socuvana chicco kolicka. Lesna pri transport, sklopuvanje cador sistem. Sleduva komplet so site dodatoci sto sleduvaat. Nekoj raboti i ne se voopsto koristeni kako zimska prekrivka i drzat napred za race.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Miki
Потврден огласувач
078363601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам