1 / 4
Suzuki Rm 85cc
1.500 €
30.06.2020 12:14

Струга / Струга

Марка:

Suzuki

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2004

Модел:

Suzuki Rm85

Se prodava suzuki RM 85cc
Smeneto.. Ulje vo mashina filter za vazduh nof clip nof kariki novi diktoni novi.. Napraven e FULL servis
Motorot e mnogu mojcen i silen 🔥🔥077-924-144...076-430-144

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
076430144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам