1 / 12
iPad Air Wi-Fi + Cellular (4G)
1 €
17.01.2022 13:31

Струга / Струга

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

-iPad Air Wi-Fi + Cellular (4G)
-Neverlock (rabotit so site karti)
-Doneseni od CH, kako novi bez ni edna tocka!!!

Категорија: Компјутери / Таблети

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам