Dekla dekli glava motor glavai motori
50 €
31.05.2022 18:19

Битола / Битола

Dekla za 1.5 dci
Dekla mercedes sprinter 290 td
Dekla e 290d
Dekla golf 1.9 tdi 81 kw
Dekla vw i audi 1.9 tdi 81 kw 66kw

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
071235352
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам