Se bara kelnerka
По Договор
26.06.2020 21:18

Охрид / Охрид

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara kelnerka za vo picerija so ili bez iskustvo , odlicni uslovi info na 070 732832.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Pizza
Потврден огласувач
070732832
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам