1 / 9
Se prodava Hranilka za deca od cisto drvo stara nad 120 godi
1.234 €
10.04.2022 11:40

Куманово / Куманово

Se prodava hranilka za deca od cisto drvo vo prekrasna sostojba maximalno socuvana.Hranilkata moze da sluzi za svojata namena no i kako prekrasna dekoracija vo dom ili etno restoran.Hranilkata e stara nad 120 godina.Info i cena na viber na 070 226-975

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Мебел / Тепих

Се продава од:

KUMANOVO
Потврден огласувач
070226975
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам