1 / 2
Se prodava plac do igralisteto vo selo smokvica
10 €
Цената не е фиксна
22.06.2020 17:24

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac do igralisteto vo selo smokvica
070218851

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
070218851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам