1 / 12
Sprat od Kuka vo Mavrovo
600 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.05.2022 14:19

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

85 m²

Спрат:

1

Греење:

Централо

Се Издава спрат од Кука во Маврово, во непосредна близина на Црквата св. Никола (потопена во вода), на само 500м од Ски Центарот и Спортските терени,
Спратот располага со 2 спални соби со по 3 кревети, заедничка кујна, wc, пространа Дневна соба. Собите се со Поглед на Мавровско Езеро
Цена: 600ден по особа од ноќевање
Екстра Цена за Наем на цел Спрат!
Контакт: Роза 071 889 630
Дејан 078230694 (viber)

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Dejan
Потврден огласувач
078230694
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам