1 / 9
SE IZDAVA GARSONJERA
30 €
29.06.2022 19:52

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

34 m²

Греење:

Струја

Спрат:

6 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

Булевар Туристичка

Се издава гарсоњера, комплетно наместена во центарот на Охрид. Станот се наоѓа на булеварот Туристичка одма до поранешната Охридска банка. Издавањето е идеално и препорачливо за парови или фамилии 2+1 или 2+2.

Можно е изнајмување и на подолг период во зависност од времето може корекција и на цената.

Контакт телефон / 076 719916 / 076350054

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Cane
Потврден огласувач
076719916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам