Se prodava plac vo Berovo
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2021 16:49

Берово / Берово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1440 m²

Тип на земјиште:

Останато

Plac vo berovo na super lokacija vednas do motel Bistra na samiot pat, od patot vednas se vleguva vo placot. Moze i da se deli.
So imoten list.
Kontakt:
075334683 (Viber).
+4915221351214 (Viber).
Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
075266146
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам