1 / 3
Pecka za vo pekara i komora za kisnenje
900 €
Цената не е фиксна
12.08.2022 15:31

Прилеп / Прилеп

Se prodava pecka duvalka so 7 spratovi WHISHEU,60x40 golemina na plehovi, zaedno so komora. ( moze i posebno) Cena 900€

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077750660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам