1 / 3
memoriski kartici za sony ps1 i ps2 od 1mb-256mb
250 МКД
Цената не е фиксна
13.09.2022 22:36

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Novi memoriski kartici za sony playstation 1 i 2

Sony ps1 - 1mb (250 denari)
Sony ps2 - 8mb (300 denari)
Sony ps2 - 16mb (350 denari)
Sony ps2 - 32mb (400 denari)
Sony ps2 - 64mb (450 denari)
Sony ps2 - 128mb (500 denari)
Sony ps2 - 256mb (800 denari)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Тодор
Потврден огласувач
077934188
Испрати Е-маил до огласувачот

snimam igri za kompjuter, pc 1, 2, 3, 4 windows xp, 7, 10

1 МКД

Domasna Rakija 50 stepena

150 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам