Vrabotuvam farbar za poliuretanski boi
1 МКД
19.09.2020 18:10

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Занаетчиска дејност

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Vrabotuvam farbar so iskustvo vo farbanje poliuretanski boi,lakovi itn... Na mdf,furnir,masiv
Ve molam pisete mi na SMS jas ke ve kontaktiram.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Ssss
Потврден огласувач
389075284507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам