1 / 4
Gumi za prikolka
1.500 МКД
06.05.2022 10:11

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Тип на гуми:

Гуми за сите сезони

Ширина:

205

Висина:

65

Дијаметар:

16

205 65 16 c
225 65 16 c

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

dimce
Resen
Потврден огласувач
078453583
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам