1 / 1
Proektiram I dizajniram sekakov tip na kuki I stanbeni objek
1 €
30.11.2022 16:23

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол:

Женско

Образование:

Магистер

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Добро

Izrabotuvam proekti i proektna dokumentacija za dobivanje na odobrenie za gradenje .Sekakov tip na objekti od zamisla do realizacija 070 213 528

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Marija
Потврден огласувач
070213528
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам