1 / 11
MOTORI ZA CAMCI
1 €
15.11.2020 20:12

Кавадарци / Кавадарци

MOTORI ZA CAMCI VANBROTSKI MOTORI TOMOS 10. 18 POVEKE KOMADA 300-400 EVRA. CHRYSLER 20- 4 KOM -300 EVRSA.VOLVO 4 -250 EVRA. MERCURY 7.5 -200 EVRA. SUZUKI 6 -300 EVRA. REZERVNI DELOVI ZA TOMOS I ALANSERI KOMANDI ZA GLISERI.
TEL 071 449 999 NAKJO KAVADARCI.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

DIME
Потврден огласувач
070-554-456
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам