Plac niva vo Kr Palanka struja voda
1 €
24.06.2020 12:38

Карпош / Скопје

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placevi selo Konopnica vlez na Kr Palanka 12000m3 povolno za kuki hali avtoplac

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам