1 / 4
Kukja so golem dvor na ubava lokacija
179.999 €
16.10.2021 12:43

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

250 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Centar

Se prodava kukja na 1 sprat so golem dvor vo blizina na plostad.

Prizemje + Kat: (50m2+50m2)
Dvorno mesto: 250m2

Vkupno Plac: 300 m2

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142 (Olja)
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

odlicna kuca so ubav dvor

70000 €

Se prodava kuka so plac od 758m2

230000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам