1 / 3
Rampa.i sanduk.furgon
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 20:46

Струга / Струга

Prodavam.od kamion..rampa hidraulicna za povece information na tel.
078.845.983. 070.522.689
sandukot...furgonot e prodaden

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам