Branik i krilo novi za chevrolet spark 2008 god
100 €
01.12.2022 20:18

Струга / Струга

Марка:

Chevrolet

Модел:

Spark

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

30000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Delovite se novi imam i menuvac za spark

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Golf
Потврден огласувач
071220506
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам