1 / 1
Elektricar / Електричар
1 МКД
Цената не е фиксна
17.06.2022 08:30

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Изведуваме секаков вид на електрични инсталации. Монтажа на галантерија и осветлување. Монтажа на камери, аларми, безбедносни системи. Цена по договор

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Електрика инсталација

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075/533-708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам