1 / 5
Placevi vo Kr Palanka s Konopnica
1 €
26.06.2020 11:03

Карпош / Скопје

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam placevi vo gradezen reon struja voda 12000m3 pogodna za kuki vikendici

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам