Logo

Stan vo nas. Star Aerodrom

Број на оглас: 3629922 | Објавен на: 03.08.2020, 10:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 91 m²

Греење: Централно

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Северозапад

Цена: По Договор

91.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stan vo naselba star Aerodrom so povrsina od 91m2 + 5m2 podrum i parking mesto . Stanot e podelen na 2 stanbeni edinici so 31m2 i 60m2 so dva posebni vleza kompletno namesteni. Za poveke informacii na
071 227 052
070 276 035
070 276 960

 Скопје    Општина:Аеродром

Прати Е-Маил

 Никола

Потврден огласувач