1 / 4
Prodavam Baby kamera Philips Avent
100 МКД
18.12.2020 21:19

Бутел / Скопје

Prodavam Baby kamera Philips Avent sviri prispivna bebeska pesna se uklucuva na polnac od mobilen . No go nema drugiot del monitorot za da se koristi da snima.

https://www.mediamarkt.de/de/product/_philips-scd-833-26-digitales-video-2528094.html

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Gorgi
Потврден огласувач
078337707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам