1 / 1
Часови по соло пеење ( Online )
600 МКД
Цената не е фиксна
26.03.2022 23:59

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Држам часови по соло пеење (online за цела Македонија) и со физичко присутство само во Скопје за секаков тип на музика,

Како професионален пејач - изведувач мојата задача е да ве воведам во тајните на музиката.Со помош на забава и креативност на овие часови вие ќе имате можност да изучувате правилно дишење и вокална техника.
Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Часови по музика / пеење

Се продава / Можна е замена од:

Ilija
Потврден огласувач
076471158
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам