1 / 10
HITNO EVTINO original Dect Panasonic telefoni
600 МКД
01.06.2022 17:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ХИТНО ЕВТИНО, оригинал Дект Панасоник телефони, некористени, донесени од Греманија (правени за Германски пазар),со секретарка, со 2 слушалки, 2 бази, со екран во боја, светло на копчиња, интерфон, мемории и многу други напредни функции, разни модели.
1. Со 1 слушалка 600-800 ден.
2. Со 2 слушаки и 2 бази 1300 ден.
3. Со секретарка 1300 ден.
4. 2 квалитетни нови неотпакувани NIMH GP батерии 250 ден. (држат до 10 дена.)

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Бeзжични

Се продава од:

НM
Потврден огласувач
075550690
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам