1 / 12
PROTOCNA CESMA-BOJLER 3KW
1.200 МКД
16.05.2022 08:52

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

NOVI PROTOCNI CEMI BOJLER SO JACINA OD 3 KW TOPLA VODA ZA NEKOLKU SEKUNDI, CENA 1200 DEN, IMAME I CESMI ZA MONTIRANJE NA ZID I NA UMIVALNIK CENA 1200 DEN.
Tel 075 248 405
Tel 075 248 405
Tel 075 248 405

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Се продава од:

Ocila
Потврден огласувач
075 248 405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам