1 / 1
Fender 10 G + Fuzz
По Договор
10.07.2020 13:00

Аеродром / Скопје

(PRODADENI) - Prodavam ili menuvam pojacalo Fender 10 G + Fuzz, dvete odlicni bez ni edna grebka na niv.
Menuvam za pogolemo pojacalo so moja doplata isklucivo Marshal, VOX, Fender ili Oringe.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Засилувачи, Појачали

Се продава / Можна е замена од:

goce
Потврден огласувач
078381053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам