1 / 1
Се продава
1 €
02.02.2021 15:49

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Нива во с. Конопница во близина на магистралниот пат

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам