1 / 12
Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг
25 €
02.07.2022 18:40

Охрид / Охрид

Број на соби:

1

Квадратура:

25 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2003

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

ул. Димитар Влахов 15- Охрид

>> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на главна пошта и стара автобуска,на само една минута пешки од езеро, главниот плоштад и стариот дел од Охрид
>> Апартманот е комплетно опремен за комфорен туристички престој
>>Големината на апартманот е 25 м2
>> Располага со 2 поединечни кревети, кујна, тераса, бања,клима, интернет и кабловска ТВ
>> Мин. 2 ноќевања
>> Цената зависи од периодот и бројот на ноќевања
>> Oбезбедено ПАРКИНГ место

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078291190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам