1 / 12
Апартман за 2 особи во строг центар на Охрид, со паркинг
25 €
03.08.2022 16:25

Охрид / Охрид

> Се издава апартман во централно градско подрачје во близина на главна пошта и стара автобуска,на само една минута пешки од езеро, главниот плоштад и стариот дел од Охрид

>> Апартманот е комплетно опремен за комфорен туристички престој
>>Големината на апартманот е 25 м2
>> Располага со 2 поединечни кревети, кујна, тераса, бања,клима, интернет и кабловска ТВ
>> Мин. 2 ноќевања
>> Цената зависи од периодот и бројот на ноќевања
>> Обезбедено ПАРКИНГ место

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078291190
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам