1 / 4
Мотор за комбе ивеко,4 гуми,седишта за комбе
По Договор
26.06.2020 14:03

Струга / Струга

Се продава мотор за комбе ивеко 2.5
19 седишта
4 гуми (може комплет со бандажи) модел Рикен м+с 195/75 16
Заинтересирани може да ме контактираат на 071-337-422

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Се продава од:

Andrija Petreski
Потврден огласувач
38975229481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам