1 / 6
Se prodaca corsa
1.500 €
26.06.2020 14:27

Неготино / Неготино

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2001

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava
Opel corsa 1.0 2001god
Benzin-plin
Kolata e vo odlicna sostojba
Ima novi gumi
Soncev krov
Informacii na 071 327 051
FERDO
NEGOTINO
Cena 1500e

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071250063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам