1 / 2
PRODAVAM GRADEZEN PLAC
1 €
Цената не е фиксна
26.06.2020 15:22

Карпош / Скопје

Квадратура:

800 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam gradezen plac od 800 m2 lokacija Dolno Vodno

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Krune
Потврден огласувач
078227847
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам