1 / 1
Se prodava pumpa za voda
1 МКД
Цената не е фиксна
26.06.2020 18:00

Кочани / Кочани

Se prodava pumpa za voda.
Kapacitet 3000litri vo minuta.

Cena po dogovor.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070213553
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам