1 / 11
4 летни гуми Uniroyal и Kumho
4.000 МКД
30.11.2022 08:45

Берово / Берово

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

205

Висина:

60

Дијаметар:

16

се продаваат 4 летни гуми ( 2 x Uniroyal и 2 x Kumho)
гумите не се искривени или пукнени.
цена за сите заедно: 4000 денари.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

Co
Потврден огласувач
079 257 977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам