1 / 2
НИВА ВО КО БИТОЛА 5 - 4.726 м2
1 €
Цената не е фиксна
20.07.2022 11:45

Битола / Битола

Квадратура:

4726 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

СЕ ПРОДАВА НИВА ОД 4.726 м2 ВО
КО БИТОЛА 5.
МЕСТО ВИКАНО ВИНАРСКИ ПАТ.
ЦЕНА ПО ДОГОВОР
Тел ( 047-239-479 , 075 404-567)

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Емил
Потврден огласувач
071 361 730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам