1 / 5
Placevi nivi Kr Palanka
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.07.2020 11:27

Карпош / Скопје

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Placevi Konopnica vlez na Kr Palanka 12000m3 povolno za kuki hali vikendici starski dom vednas do magistralniot pat 4km do Kr Palanka

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

danco
Потврден огласувач
076282460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам