1 / 3
Kompjuter Za Fortnite Odlicen
250 €
14.05.2022 20:48

Гостивар / Гостивар

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

SSD

Prodavam Kompjuter Odlicen Za Igranje Na Fortnite I Ekspert Za Kancelarisko Rabotenje, so monitor 60hz 24 inchen i tv izles za priklucok na antenski kabel.Monitorot e osteten zatoa e taa cena.Kompjuterot Se prodava poradi kupen nov ured... HITNO , HITNO, HITNO!!

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Tomislaf
Потврден огласувач
077655706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам