1 / 3
Dajc 130 T10
1.500 €
Цената е фиксна
27.06.2020 14:57

Битола / Битола

Se prodava dajc iskljucivo namenet za tovar na drva.... Kamionot e napraven generalno

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Ile
Потврден огласувач
076264442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам