1 / 5
OPTICKI NISAN Bushnell
260 €
Цената не е фиксна
03.04.2022 15:27

Гостивар / Гостивар

Bushnell Trophy XLT 4-12x40. Optikata e cisto nova ne e upotrebena donesena e od amerika./ Telefon kontakt :078-333-003

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Останато

Се продава од:

Predrag Andonoski
Потврден огласувач
078457888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам