1 / 12
Apartmani Lile Pestani i Bungalowi
1 €
Цената не е фиксна
03.06.2023 12:27

Охрид / Охрид

Број на соби:

14

Квадратура:

300 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

1200 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2018

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

pestani 78

Вила Лиле

Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра од брегот на езерото. Луксузно опремените апартмани ќе ви овозможат да се осеќате како дома, и нудат тивка и пријатна атмосфера за престој. Апартманите се со дневни соби, кујна, WC-а, кабловска телевизија и бежичен интернет.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

boro
Потврден огласувач
0038970634901
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам